Про компанію

 Паливо

1. Шлях нашого пального

 

ЗАВОД-ВИРОБНИК

Паливо народжується на заводі в Європі, тому відповідає суворим європейським нормам якості. Компанія LUXWEN закуповує для реалізації на внутрішньому ринку України високоякісне пальне Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь) та НПЗ ORLEN Lietuva(Литва).

Зріджений газ, представлений у мережі LUXWEN виробниками Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь) та Білоруського газопереробного заводу (м. Речіца, Гомельська обл.).

Далі, в опломбованих заводом залізничних цистернах, паливо доставляється на власну нафтобазу LUXWEN.

 

НАФТОБАЗА

Перед зливом пального в резервуари нафтобази компанії LUXWEN проводяться лабораторні випробування зразків нафтопродуктів. Після 2-х годинного відстію пального, проводиться зливання в резервуари нафтобази і знову відбираються проби та здійснюються лабораторні випробування згідно процедури контрольного аналізу. Тільки після здійснення всіх лабораторних випробувань та підтвердження якості пального, воно відвантажується на АЗС мережі LUXWEN.

 

 • Відвантаження пального на АЗС мережі LUXWEN проводиться винятково бензовозами компанії, що захищаються одноразовими номерними пломбами, які не можливо підробити;
 • По прибуттю бензовозу на АЗС у документах фіксується час його прибуття і проводиться звірка кількості доставленого палива, відповідність пломб;
 • Ємності з пальним розпломбовують та відбираються проби палива. Відібрані зразки зберігаються на АЗС протягом усього терміну реалізації;
 • У підземну ємність зливається кількість палива, яка вказана в супровідних документах. Під кожен вид палива використовується окрема приймальна магістраль;
 • Спеціальне програмне забезпечення дозволяє нам відстежувати кількість і якість палива в підземних резервуарах на АЗС в режимі реального часу;
 • З резервуарів паливо надходить у високоточні паливо-роздавальні колонки німецького та шотландського виробництва для подальшої реалізації.

 

2. Опис паливних талонів

 

Паливні талони — це дозвіл, що підтверджує право покупця на отримання попередньо оплаченого палива. Талонами можуть користуватися юридичні і фізичні особи. Придбати талони можна по безготівковому розрахунку в представництві компанії, які діють у мережі АЗК LUXWEN.

LUXWEN пропонує до продажу талони для пального А-95, А-92, дизельного пального та газу.

Основні переваги використання талонів:

 • зручний номінал на всі типи пального: 10 л., 20 л., 40 л.;
 • ціни на пальне фіксуються при купівлі талону;
 • термін дії талону 3 місяці з моменту придбання;
 • талони мають 12 ступенів захисту та унікальний індивідуальний номер, що унеможливлює його підробку.

 

3. Нафтопродукти гуртом

 

Компанія LUXWEN пропонує до реалізації нафтопродукти великим та дрібним гуртом. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном:

 

067-409-20-13 - Роман

067-551-80-73 - Таміла

 

4. Критерії якості нашого палива Евро-5

 

БЕНЗИНИ АВТОМОБІЛЬНІ

 Мережа АЗС LUXWEN пропонує автомобілістам пальне з Європи. Постійними постачальниками LUXWEN - заводи ORLEN Lietuva (Литва) та Мозирського НПЗ (Республіка Білорусь). Європейські стандарти Євро-5 - екологічні стандарти, які регулюють вміст шкідливих речовин у вихлопних газах автомобіля. У такому паливі набагато менше сірки, ароматичних вуглеводнів, смол, бензолу, свинцю та інших шкідливих для автомобіля і навколишнього середовища речовин.

 

ДИЗИЛЬНЕ ПАЛИВО

 Основні відмінні характеристики дизельного палива виробництва ORLEN Lietuva і Мозирського НПЗ від українського ДП: за покращеним ДСТУ допускається вміст сірки до 0,035%; по євростандарту - до 0,001%. Сірка викликає корозію, погіршує склад вихлопних газів та збільшує знос .

Цетанове число (ДСТУ - 45; євростандарт - 48....51), характеризує займистість дизельних палив, визначає високі потужності та економічні показники роботи двигуна.

 Щільність палива (ДСТУ допускається вміст - 860 кг/м3; згідно євростандарту - 800-840 кг/м3) характеризує питому теплоємність палива, впливає на процеси випаровування, сумішоутворення і на роботу паливної системи двигуна. В'язкість (за ДСТУ допускається 3.0-6.0 мм2/°С, а по євростандарту - 1,50-4.0 мм2/°С) забезпечує нормальну подачу палива, розпилювання в камері згорання і працездатність системи фільтрації. Температура спалаху (за ДСТУ допускається - 62°С, по євростандарту - 55°С) визначає умови безпеки застосування палива в дизелях.

 

А-95 UA - альтернативне паливо виробництва України.

Паливо А-95 UA- це інноваційний продукт, який володіє рядом переваг у порівнянні з іншими видами палива.

 • Основні переваги альтернативного моторного палива А-95 UA:
 • очищує паливну систему і двигун, перешкоджаючи утворенню нових відкладень;
 • покращує пускові властивості двигуна при низьких температурах;
 • підвищує стабільність двигуна на холостому ходу;
 • відсутність детонації суміші навіть при максимальних навантаженнях двигуна;
 • термін служби моторного масла більший за рахунок мінімального вмісту сірки, важких домішок і ароматичних вуглеводнів .

 

Паливо А-95 UA сумісне з іншими бензинами і може змішуватися з ними в будь-яких пропорціях.